Zühra Dönmez ,
Özgeçmiş

    Sayın Dönmez 1965 yılında Bafa’da dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Bafa’da liseyi İzmir İnönü lisesinde tamamladı. Liseyi tamamladıktan sonra Bafa’ya dönen Sayın Dönmez 1985 yılında adı o yıllarda Çamiçi olan Çamiçi Belediyesi’nin memur alma sınavına girdi. Sınavı kazanarak Çamiçi Belediyesi’nde göreve başladı.
     Belediyenin her kademesinde görev yapan Sayın Dönmez iş bilen yanı, çalışkanlığı, dürüstlüğü ile Bafa Belediye’si yazı işleri müdürlüğü görevine getirildi. Bafa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünden emekli olan sayın Dönmez Bafa ve Bafa halkının herzaman yanında oldu ve Bafa ve Hemşerilerinın aydınlık gelecekleri için 2009 yerel seçimlerinde BAFA HALKININ SEVGİSİNİ VE DESTEGİNİ de arkasına alarak Bafa Belediye Başkanlığına Adaylığını koydu.
     Başarılı bir iş ve siyaset hayatına sahip olan Sayın Dönmez aynı zaman da çok başarılı bir ev hanımı ve görevini şimdiye kadar eksiksiz yerine getiren bir ANNEDİR. Berkay ve Berkin adında iki başarılı evlada sahip bir anne olan Sayın Dönmez bu yönüylede halkımıza iyi bir örnek teşkil etmektedir.


Çöp Kamyonumuzu Teslim Aldık
Ocak 2013


Halkımıza hizmet yolunda, İş makinalarımıza yeni bir Çöp kamyonu kattık.Beldemize Hayırlı olsun.


Zühra DÖNMEZ
Bafa Belediye BaşkanıNice Mutlu Yıllara
Ocak 2013


2013 Yılının tüm halkımıza Sağlık,Mutlulu ve Başarı, Ülkemize de Barış ve Huzur Gerirmesini Dilerim. Saygılarımla.


Zühra DÖNMEZ
Bafa Belediye Başkanı
Telif Hakkı © 2009 TC BAFA BELEDİYESİ -Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım ve Programlama H.Y.
Web sitemizi toplam kişi ziyaret etmiş olup,
Şu anda kişi online bulunmaktadır.